Naujas būstas | Kaunas | "Poderiškių Namai" - PARDAVIMAI ĮVYKDYTI
Informacija

"Poderiškių namai" - šiuolaikiški, kokybiški individualūs namai už bene patraukliausią kainą Kauno apylinkėse.

 

Kauno raj. Ringaudų sen. Poderiškiuose pastatyta individualių namų gyvenvietė. Netoliese gerai išvystyta socialinė ir inžinerinė infrastruktūra, iki miesto centro tik apie 10 min automobiliu ir apie 5 min iki Kačerginės miestelio – Kauno rajono panemunės puošmenos.

 

"Poderiškių namai" – jaukus individualių namų kompleksas, čia patogi ir rami vieta gyvenimui, puikus susisiekimas, gerai organizuota infrastruktūra bei keturių skirtingų tipų individualių namų projektai. Nuo 141 kv.m iki 181 kv.m bendrojo ploto namai pastatyti erdviuose 8,5 -13,5 arų sklypuose. Ypatingai daug dėmesio skirta vidaus suplanavimams, kurie yra racionalūs ir patogūs bei atitiks daugelio šeimų poreikius.

 

Džiaugiamės, jog galime pasiūlyti itin patrauklias kainas nedarant išlygų kokybėje ir suteikiant maksimalų komfortą, kurio žmogus tikisi įsigydamas individualų namą. Vykdant pardavimus žinome, jog viena iš esminių nūdienos aktualijų – optimalus finansavimas, todėl bendradarbiaujant su SEB banku sudarėme galimybes išskirtinėms namo su sklypu įsigijimo kreditavimo sąlygoms.

 

Šioje gyvenvietėje jau yra įsikūrę ar įsikūrinėja pirmieji gyventojai, todėl kviečiame ir Jus apsilankyti gyvenvietėje „Poderiškiai“ ir apžiūrėti namus, kurie gali tapti Jūsų.

 

 

-----PARDAVIMAI ĮVYKDYTI-----