Naujas būstas | Palanga | "CUPRUM apartamentai" - Palanga, S. Daukanto g. 15
Informacija

Apie Projektą

„CUPRUM Apartamentai“ – tai išskirtinis naujos statybos būsto projektas prestižinėje Palangos dalyje, S. Daukanto g. 15.

 

Prie naujojo pastato architektūros ir jos detalių prisidėjo vieni garsiausių Lietuvos architektų. Prof. Vytautas Dičius yra pagrindinio architektūros projekto autorius, jo dėka pastatas įgavo unikalias linijas ir tūrius. Pastato rekonstrukcijos projekte vieno žymiausių Lietuvos architektų Gintauto Natkevičiaus bei jo komandos dėka suderinta istorija ir modernumas bei darna su aplinka ir išskirtinumas. Pastato varinis fasadas vizualiai atkartos saulėlydžio nuspalvintas smėlio kopas. Tokių ilgaamžių ir natūralių medžiagų parinkimas atspindi šiuolaikinį atsakingą požiūrį į prabangą.

 

Projektas vystomas centrinėje Palangos miesto dalyje, kurioje Jus džiugins tiek ilgamečių pušų apsuptis, tiek išvystyta infrastruktūra bei nedidelis atstumas iki svarbiausių objektų – 600 m iki jūros, 500 m iki botanikos parko, 200 m iki J. Basanavičiaus g.
Projektą sudaro trys korpusai, kuriuose yra 40 butų ir poilsio patalpų. Prie pastato įrengiama erdvi automobilių stovėjimo aikštelė ir uždara dviračių saugykla bei atviros dviračių stovėjimo vietos.

 

Palnuojama statybos darbų pabaiga – 2018 m. Gruodis

 

Daugiau informacijos - www.cuprum.lt