Naujas būstas | Klaipėda | „Radailių Namai“ - PARDAVIMAI ĮVYKDYTI
Informacija

„Radailių Namai“ – naujos statybos individualūs gyvenamieji namai vaizdingoje vietovėje Radailių gyvenvietėje Klaipėdos rajone.

 

Visi namai apgalvotai ir patogiai suplanuoti. Pirmuose namų aukštuose suprojektuota: garažas, tambūras, katilinė, nedidelis vonios kambarys ir su virtuvės zona sujungta svetainės erdvė su išėjimu į nuosavą lauko terasą; didesnio ploto namai Jums siūlo papildomą kambarį arba darbo kabinetą. Mansardiniuose aukštuose suplanuoti atskiri miegamieji kambariai bei didelė vonios patalpa. Kiekvieno namo svetainėje yra įrengtas kaminas, tad Jūs turite galimybę įsirengiant židinį sukurti jaukumą ir šilumą savo namuose.  

 

Jus pradžiugins šios vietovės siūloma ramybė ir vaizdinga gamta: prie pat kvartalo yra miškelis, vos už 300 m – “Eketės” ežeras. Už kilometro įsikūrė populiari sodyba su restoranu, nakvynės namais ir pramogomis tiek vaikams tiek ir suaugusiems “Radailių Dvaras”. Todėl Jūs visada turėsite gerą progą ramiai arba aktyviai praleisti laiką visai netoli savo namų!

 

Daugiau informacijos: www.radailiunamai.lt

 

-----PARDAVIMAI ĮVYKDYTI-----